Споредете до 4 продукти:

Kabat New Power Quick 7.00 D12

Kabat

Kabat New Power Quick7.00 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Kabat
Ширина:
7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
5901765600748

Највисока цена:  321,7 €

Цена по парче

321,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот