Споредете до 4 продукти:

Kabat New Power Quick 5.00 D8

Kabat

Kabat New Power Quick5.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Индустрија
Производител:
Kabat
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
5901765600182

Највисока цена:  137,4 €

Цена по парче

137,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот