Споредете до 4 продукти:

Kabat Implement 4.00 D8

Kabat

Kabat Implement4.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8

Највисока цена:  22,3 €

Цена по парче

22,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот