Споредете до 4 продукти:

Kabat Implement 11.5/80 D15.3

Kabat

Kabat Implement11.5/80 D15.3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
EAN:
5901765100378

Највисока цена:  168 €

Цена по парче

168 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот