Споредете до 4 продукти:

Kabat IMP-08 23x5.00 113A5

Kabat

Kabat IMP-0823x5.00 113A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
23x5.00
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
A5
EAN:
5901765100033

Највисока цена:  115 €

Цена по парче

115 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот