Споредете до 4 продукти:

Kabat IMP-05 5.00 D9

5.00 D9
Kabat

Kabat

Kabat IMP-055.00 D9

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
EAN:
5901765100125

Највисока цена:  60,4 €

Цена по парче

60,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,82 €

Назад кон врвот