Споредете до 4 продукти:

Kabat IMP-04 400/60 D15.5

Kabat

Kabat IMP-04400/60 D15.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
EAN:
5901765100248

Највисока цена:  352,1 €

Цена по парче

352,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот