Споредете до 4 продукти:

Kabat IMP-03 11.5/80 D15.3 141A8

Kabat

Kabat IMP-0311.5/80 D15.3 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5901765100385

Највисока цена:  208,3 €

Цена по парче

208,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,45 €

Назад кон врвот