Споредете до 4 продукти:

Kabat IMP-03 11.5/80 D15.3

Kabat

Kabat IMP-0311.5/80 D15.3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
EAN:
5901765150106

Највисока цена:  150,8 €

Цена по парче

150,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот