Споредете до 4 продукти:

Kabat IMP-03 10.0/75 D15.3

Kabat

Kabat IMP-0310.0/75 D15.3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
EAN:
5901765100286

Највисока цена:  154,4 €

Цена по парче

154,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,45 €

Назад кон врвот