Споредете до 4 продукти:

Kabat IMP-02 4.00 D10

Kabat

Kabat IMP-024.00 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
EAN:
5901765100019

Највисока цена:  32,4 €

Цена по парче

32,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот