Споредете до 4 продукти:

Kabat IMP-01 4.00 D8

Kabat

Kabat IMP-014.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
5901765100224

Највисока цена:  24,6 €

Цена по парче

24,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот