Споредете до 4 продукти:

Kabat GTR-03 340/80 D18 143A8

Kabat

Kabat GTR-03340/80 D18 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5901765100194

Највисока цена:  459,7 €

Цена по парче

459,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот