Споредете до 4 продукти:

Kabat GTR-03 16.9 D28 152A8

Kabat

Kabat GTR-0316.9 D28 152A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4063021086442

Највисока цена:  757,7 €

Цена по парче

757,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот