Споредете до 4 продукти:

Itp Mud Lite II 27x9.00 D12 58L

Itp

Itp Mud Lite II27x9.00 D12 58L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Itp
Ширина:
27x9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
L
EAN:
4053949813329

Највисока цена: 

Назад кон врвот