Споредете до 4 продукти:

Itp Mega Mayhem 28x9.00 D14 52F

Itp

Itp Mega Mayhem28x9.00 D14 52F

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Itp
Ширина:
28x9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
F
EAN:
5999110809007

Највисока цена:  164,6 €

Цена по парче

164,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,1 €

Назад кон врвот