Споредете до 4 продукти:

Itp Mayhem 26x11.00 D12 55F

Itp

Itp Mayhem26x11.00 D12 55F

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Itp
Ширина:
26x11.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
F
EAN:
5999110808888

Највисока цена:  164,1 €

Цена по парче

164,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,1 €

Назад кон врвот