Споредете до 4 продукти:

Itp BLACKWATER 28x9.00 R14 89F

Itp

Itp BLACKWATER28x9.00 R14 89F

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Itp
Ширина:
28x9.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
F
EAN:
4053949449559

Највисока цена:  200,5 €

Цена по парче

200,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,1 €

Назад кон врвот