Споредете до 4 продукти:

Itp BLACKWATER 28x10.00 R14 92F

Itp

Itp BLACKWATER28x10.00 R14 92F

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Itp
Ширина:
28x10.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
F
EAN:
4053943801704

Највисока цена:  220,1 €

Цена по парче

220,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,27 €

Назад кон врвот