Споредете до 4 продукти:

Itp Bajacross 25x10.00 R12 51M

Itp

Itp Bajacross25x10.00 R12 51M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Itp
Ширина:
25x10.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
M
EAN:
5999110808147

Највисока цена:  155,3 €

Цена по парче

155,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,27 €

Назад кон врвот