Споредете до 4 продукти:

Invovic EL601 275/35 R20 102W

Invovic

Invovic EL601275/35 R20 102W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Invovic
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
W
EAN:
6931644203608
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  117,2 €

Цена по парче

117,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот