Споредете до 4 продукти:

Invovic EL601 255/30 R19 91W

Invovic

Invovic EL601255/30 R19 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Invovic
Ширина:
255
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6931644203561
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  105 €

Цена по парче

105 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот