Споредете до 4 продукти:

Invovic EL518 225/65 R17 102H

Invovic EL518 225/65 R17 102H

Invovic

Invovic EL518225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Invovic
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
6973092362995
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  95,6 €

Цена по парче

95,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,53 €

Назад кон врвот