Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo WINTER GRIP Реставрирани 225/70 R15 112/110R

Insa Turbo

Insa Turbo WINTER GRIP Реставрирани225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
8433739009228

Највисока цена:  106,2 €

Цена по парче

106,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот