Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo WINTER GRIP Реставрирани 225/45 R17 91H

Insa Turbo

Insa Turbo WINTER GRIP Реставрирани225/45 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739015625

Највисока цена:  75,8 €

Цена по парче

75,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот