Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo WINTER GRIP Реставрирани 195/65 R15 91T

Insa Turbo

Insa Turbo WINTER GRIP Реставрирани195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
8433739015564

Највисока цена:  63,4 €

Цена по парче

63,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот