Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo WINTER GRIP Реставрирани 195/55 R15 85H

Insa Turbo

Insa Turbo WINTER GRIP Реставрирани195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739015540

Највисока цена:  68,7 €

Цена по парче

68,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот