Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo TRACTION TRACK Реставрирани 265/75 R16 112/109Q

Insa Turbo

Insa Turbo TRACTION TRACK Реставрирани265/75 R16 112/109Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
265
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/109
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739016424

Највисока цена:  177,4 €

Цена по парче

177,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот