Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo TM+S244 CAZADOR Реставрирани 155/80 R13 79T

Insa Turbo

Insa Turbo TM+S244 CAZADOR Реставрирани155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8433739010781

Највисока цена: 

Назад кон врвот