Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo T-2 Реставрирани 215/55 R16 93T

Insa Turbo

Insa Turbo T-2 Реставрирани215/55 R16 93T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
T
EAN:
8433739005756

Највисока цена:  78,3 €

Цена по парче

78,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот