Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo T-2 Реставрирани 175/65 R14 82T

Insa Turbo

Insa Turbo T-2 Реставрирани175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
8433739015236

Највисока цена:  61,7 €

Цена по парче

61,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот