Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo SPECIAL TRACK Реставрирани 235/75 R15 105Q

Insa Turbo

Insa Turbo SPECIAL TRACK Реставрирани235/75 R15 105Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739019074

Највисока цена:  236,7 €

Цена по парче

236,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот