Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo SPECIAL TRACK-2 Реставрирани 205/80 R16 104Q

Insa Turbo

Insa Turbo SPECIAL TRACK-2 Реставрирани205/80 R16 104Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
205
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739016448

Највисока цена:  154,2 €

Цена по парче

154,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,63 €

Назад кон врвот