Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo SPECIAL TRACK Реставрирани 195/80 R15 96Q

Insa Turbo

Insa Turbo SPECIAL TRACK Реставрирани195/80 R15 96Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
195
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739008474

Највисока цена:  139,1 €

Цена по парче

139,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,31 €

Назад кон врвот