Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo SAHARA S/B Реставрирани 205/70 R15 96Q

Insa Turbo

Insa Turbo SAHARA S/B Реставрирани205/70 R15 96Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739006975

Највисока цена:  133,4 €

Цена по парче

133,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот