Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo SAHARA Реставрирани 31x10.50 R15 109Q

Insa Turbo

Insa Turbo SAHARA Реставрирани31x10.50 R15 109Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
31x10.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739005985

Највисока цена:  195,9 €

Цена по парче

195,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот