Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo SAHARA Реставрирани 265/70 R15 112Q

Insa Turbo

Insa Turbo SAHARA Реставрирани265/70 R15 112Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739008122

Највисока цена:  357,8 €

Цена по парче

357,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот