Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo SAHARA Реставрирани 235/85 R16 120/116N

Insa Turbo

Insa Turbo SAHARA Реставрирани235/85 R16 120/116N

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
235
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
120/116
Индекс на брзина:
N
EAN:
8433739008771

Највисока цена:  219 €

Цена по парче

219 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,1 €

Назад кон врвот