Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo SAHARA Реставрирани 235/75 R15 105Q

Insa Turbo

Insa Turbo SAHARA Реставрирани235/75 R15 105Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739004575

Највисока цена:  177,2 €

Цена по парче

177,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,05 €

Назад кон врвот