Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo SAHARA-2 Реставрирани 235/70 R16 106Q

Insa Turbo

Insa Turbo SAHARA-2 Реставрирани235/70 R16 106Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739024016

Највисока цена:  154,3 €

Цена по парче

154,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот