Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo SAGRA Реставрирани 265/70 R15 112S

Insa Turbo

Insa Turbo SAGRA Реставрирани265/70 R15 112S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739008788

Највисока цена:  193,9 €

Цена по парче

193,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,67 €

Назад кон врвот