Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Risko Реставрирани 265/70 R17 112/109Q

Insa Turbo

Insa Turbo Risko Реставрирани265/70 R17 112/109Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112/109
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739035586

Највисока цена:  202,2 €

Цена по парче

202,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот