Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Risko Реставрирани 245/70 R16 107Q

Insa Turbo

Insa Turbo Risko Реставрирани245/70 R16 107Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739039300

Највисока цена:  142,5 €

Цена по парче

142,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот