Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Risko Реставрирани 215/75 R15 100Q

Insa Turbo

Insa Turbo Risko Реставрирани215/75 R15 100Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739037566

Највисока цена:  163,5 €

Цена по парче

163,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот