Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ranger AT Реставрирани 235/70 R16 106S

Insa Turbo

Insa Turbo Ranger AT Реставрирани235/70 R16 106S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739038600

Највисока цена:  124,5 €

Цена по парче

124,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,13 €

Назад кон врвот