Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo RANGER Реставрирани 265/70 R16 112S

Insa Turbo

Insa Turbo RANGER Реставрирани265/70 R16 112S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739012389

Највисока цена: 

Назад кон врвот