Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo RANGER Реставрирани 265/65 R17 112S

Insa Turbo

Insa Turbo RANGER Реставрирани265/65 R17 112S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739010750

Највисока цена:  137,7 €

Цена по парче

137,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот