Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo RANGER Реставрирани 255/55 R18 109S

Insa Turbo

Insa Turbo RANGER Реставрирани255/55 R18 109S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739023507

Највисока цена:  174,8 €

Цена по парче

174,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот