Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo RANGER Реставрирани 245/75 R16 111S

Insa Turbo

Insa Turbo RANGER Реставрирани245/75 R16 111S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
245
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739027468

Највисока цена:  155,7 €

Цена по парче

155,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот