Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo RANGER Реставрирани 235/60 R16 100S

Insa Turbo

Insa Turbo RANGER Реставрирани235/60 R16 100S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739021527

Највисока цена:  135 €

Цена по парче

135 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот